O Firmie

Intractum Herba

To intrakty i nalewki ziołowe, które zrodziły się z POTRZEBY możliwości korzystania z odpowiedniej jakości produktu, indywidualnie dopasowanego do wymagań danej osoby. Początkowa WIZJA obejmowała osobiste przygotowanie gotowego produktu, począwszy od zbioru, przechowania, obróbki surowca, aż po uzyskanie wieloskładnikowego preparatu złożonego z monointraktów. Nasza KONCEPCJA z miesiąca na miesiąc była rozwijana i udoskonalana po to, abyśmy mogli zaprezentować Państwu pierwsze produkty dostępne w naszej ofercie.

Gwarantujemy JAKOŚĆ wynikającą z lokalnego pochodzenia surowca, zbieranego ręcznie i przetwarzanego w najlepszych warunkach i dobrej atmosferze. Można by rzec, że nasze produkty są ziołowym rękodziełem.

Intractum herba to propozycja terapii ziołowej: jest bezpieczna, skuteczna i pomogła już wielu osobom. Intractum Herba to nowy kierunek działania w stronę zdrowia, wyznaczony na drodze natury ku lepszym rozwiązaniom.

  Nasza wiedza i doświadczenie bazują na wieloletnim i nieustannym kształceniu się specjalistycznym. Oprócz studiów i kursów zielarskich, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych z zakresu profilaktyki zdrowia, dietetyki, medycyny alternatywnej. Ciągle się uczymy i rozwijamy, po to, aby z większym arsenałem wiedzy móc pomagać skuteczniej. Na pierwszym miejscu stawiamy profilaktykę zdrowia, codzienne dbanie o dobre samopoczucie poprzez wypracowane nawyki.
Gdy to zawiodło gdzieś po drodze, a dolegliwości nasilają się, celujemy w trafną diagnozę po to, aby móc idealnie dopasować dany intrakt ziołowy i całą terapię dla konkretnej osoby.

Nasze intrakty ziołowe to kumulacja pozytywnej energii, która tkwi w ziołach, w naszej intencji i w Waszych chęciach trwania w zdrowiu.

My zrobiliśmy pierwszy krok w kierunku Zdrowia, tworząc Intractum Herba. Kolejne kroki należą do Was!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktów wraz z możliwością konsultacji i doradztwa, jak również dobrania odpowiedniej terapii ziołowej dla siebie. W tym miejscu zachęcamy do odwiedzenia zakładki GABINET (Naturalne Terapie w Profilaktyce Zdrowia Michał Wilusz).

Przed założeniem konta Twoja firma zostanie sprawdzona pod kątem PKD.

Uzupełnij formularz rejestracyjny